Egy katonaének


Comments (1)

 • Лилия.Пузанова 7 months ago #

  Всі звикли думати про класичну модель народного депутата, який до всього цього ще й заможний. Але нині ситуація зовсім інша: у народних депутатів України, в тому числі і депутатів мажоритарників, немає коштів на адресну допомогу громадянам. Таких фондів сьогодні просто не існує. Це політична корупція. Я, як депутат від партії «Слуги народу», повідомляю, що у нас не існує партійного фонду для матеріальної допомоги.
  Про реформу лікарні
  Я до цього питання підійду з більш детальним вивченням. Поспілкуюся з відповідними людьми і що максимально можливо зробити. У медичній сфері я не спеціаліст. Мені потрібна думка спеціалістів.
  Про ремонт доріг
  Ми нарешті прийняли ряд законів, які, мають зупинити корупцію у сфері Укравтодору. Не будуть місцеві чиновники розпоряджатися коштами у сфері доріг. Буде створений спеціальний держаний дорожній фонд, державна комісія якого визначатиме дороги стратегічного значення. Так от, дорога на Пологи – стратегічного значення і матиме право ремонтуватися першочергово. Спеціальна комісія це розглядатиме, а інспектор з якості перевірятиме якість ремонту та чи не вкрали кошти, матеріали на будівництво. Сьогодні всі ці закони на стадії підписання.
  Про ремонт даху опорного закладу загальної середньої освіти «Престиж»
  Раніше депутат-мажоритарник турбувався про виділення субвенції з державного бюджету. Система зараз нова – Державний фонд регіонального розвитку. Що мається на увазі? Туди будуть спрямовуватися всі кошти, які надавалися на соціально-економічні субвенції. При цьому у Фонді буде працювати конкурсна комісія, яка буде розглядати найбільш нагальні Проекти, надані та затверджені територіальними громадами. Депутата з цього шляху прибирають. Він не може вплинути ні на який із процесів.
  Про умови продажу землі
  Українська земля має купуватися українськими громадянами та українськими компаніями. Продаж планується лише фізичним громадянам України, юридичним особам, засновниками, бенефіціарами яких є українці. Обов’язковою стане норма про заборону купувати землю фізичним особам Росії та юридичним особам російського підданства.
  Про ринок землі в ОТГ
  Коли запуститься земельний ринок і ОТГ зможе продавати землі державні, які передадуться, тоді й податки від продажу і від оренди державної землі залишатимуться на місцях, тобто в ОТГ. Це проходитиме через систему Прозоро.
  Про свої обов’язки
  Я обіцяю не прогулювати засідання комітетів , пленарні засідання сесій, голосувати чесно, а не за якісь «відкати», захищати інтереси аграріїв, настільки це можливо в межах реформи. Коли будувала свою передвиборчу програму, то ще ніхто не знав про намір прибрати мажоритарну систему. Тепер її не буде. Сьогодні депутат-мажоритарник має лише право дорадчого голосу, тобто порадити та донести проблеми.

  Please Log in to post a comment
Post your comment Please Log in to post a comment